logo3

Zapraszamy wszystkich fanów zespołu Sabaton oraz członków i przyjaciół Polish Panzer Battalion na imprezę w sobotę 18stego kwietnia 2020, która odbędzie się w warszawskim pubie Potok. Jak zawsze przygotowujemy różne atrakcje - karaoke, konkursy, tańce, hulanki, swawole. W tym roku to wydarzenie organizujemy z zaprzyjaźnionym zespołem z Włoch - Cremisi, którego gośćmi będzie folk metalowa Morhana i battalionowa Pyretta Blaze! 

2020 Sabaton Fans Gathering poster

Zarówno koncert, jak i zlot odbywać się będą w Potoku, jednak będą to w miarę niezależne imprezy. Wejście na zlot jest oczywiście bezpłatne, natomiast koncert będzie kosztował symboliczne 15zł. Miejscówka ma tak zorganizowane pomieszczenia, że podczas koncertu na spokojnie można siedzieć przy barze i rozmawiać. Więc koncert nie jest obowiązkowy, chociaż wszystkich bardzo na niego zapraszamy, bo będzie świetny :D

Link do duskysji na forum: http://forum.sabaton.pl/index.php?/topic/1093-zlot-fanów-zespołu-sabaton-2020/
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook...22660968065572/

Cremisi - symphonic epic metal band prezentuje w Polsce nowy album "Dawn of a New Era" o włoskim renesansie: trzy daty żeby promować płytę, która została wyprodukowana przez Sebastiana Levermanna (Orden Ogan) - Greenman Studios, w Niemczech.

Skład zespołu:
Davide Tomazzoni (wokal)
Federico Palmucci (gitara)
Francesco Messina (gitara basowa)
Rolando Ferro (perkusja)

 

Morhana jest jednym z pierwszych polskich zespołów folk metalowych, którego początki sięgają 2006 roku. Łączy ciężkie, jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale niepozbawionym charakteru metalem.

 

 

 

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine